Akbay Temizlik

          AKBAY TEMİZLİK olarak, Apartman, Site, İş merkezi, Hastahane ve Avm'lerin Yönetim, Güvenlik, Temizlik, Teknik Bakım işlerinin profesyonel olarak yürütülmesi amacıyla kurulmuştur.
          Mühendisler, Güvenlik Uzmanları, Temizlik ve Hijyen Uzmanları, Mali Müşavir ve Avukat kadromuzla, Yönetim, Güvenlik, Temizlik, Teknik Bakım, Muhasebe ve Hukuki işlemler aksamadan düzenli bir şekilde takip edilirken, bina sakinlerine sadece iyi komşu olmak,rahat ve huzurlu bir ortamı paylaşmak, konfor değerlerini en iyi şekilde yaşamak kalıyor.
          Artık komşunuzdan, aidat istemek zorunda kalmıyorsunuz. Görevliniz ya da yönetici elden para toplamıyor. Firmamız aidatların tahsilatını, gününde ödemeyenlerin uyarılması ve devamında hukuki işlemlerin takibini yapıyor. Bina görevlisi ve diğer personellerin maaşlarını, elektrik, su, doğal gaz gibi faturaları ve diğer tedarikçilere yapılacak ödemeleri şirket merkezinden belge karşılığında yapıyor. Aidatların tahsilatı şirketimizin ödeme noktasından nakit veya kredi kartıyla yapılabildiği gibi, Türkiye’nin herhangi bir yerinden masrafsız banka havalesi ve internet sitemizden online olarak kredi kartıyla da yapılabilmektedir.
          Artık AVM,Hastahane,Fabrika ,Depo gibi ünitelerde Teknik Bakım masrafları,organizasyonları,Temizlik ve Güvenlik hizmetlerini tek elde toplayabileceksiniz.
          Eski usul yönetimlerden başınız ağrıdıysa, komşularınızla sorun yaşamak istemiyorsanız, gelir ve giderlerinizin şeffaf bir ortamda sürekli yayınlanmasını istiyor, faturaları, maaşları nasıl ödeyeceğim diye düşünmek istemiyorsanız SİZLERİ AKBAY TEMİZLİK YÖNETİM'E BEKLİYORUZ.